OFERTA


zWIERZAKI

Przyjadę do Ciebie do domu i sfotografuję Twoje zwierzaki lub potowarzyszę Ci na spacerze z psem. Nie robię zamieszania, nie targam ze sobą nadmiaru sprzętu, którego model mógłby się wystraszyć. 

Wieloletnie doświadczenie pomaga mi dogadać się z większością kotów i skłonić je do współpracy. Z psem, jako stworzeniem z natury towarzyskim, sprawa jest prostsza, o ile nie jest bardzo lękliwy. Jeśli sobie zażyczysz, możesz pozować ze swoim pupilem. 

W razie brzydkiej pogody przełożymy sesję na inny termin. 


Zwierzakowa sesja kosztuje 300 złotych. Cena obejmuje 10 zdjęć w dużej rozdzielczości. Jeśli uda się zrobić więcej, otrzymasz je gratis. Jeśli nie uda się zrobić żadnego, nie płacisz nic. 

lUDZIE I NIE TYLKO

Fotografuję nie tylko zwierzaki. Jeśli szukasz czegoś innego, zajrzyj do mojego PORTFOLIO. Być może uznasz, że moje pstryki pasują do Twojej wizji. Sesje inne niż zwierzakowe wyceniam indywidualnie - uzgodnimy cenę zależnie od tematu i wymagań. 

Nie kopiuję sesji, nie ustawiam modeli w oklepanych pozycjach. Wolę bardziej reporterskie podejście - Ty robisz swoje, ja robię zdjęcia. Czasem w momentach, kiedy się tego nie spodziewasz :D